
Wandelroutes
U kunt in Eindhoven en Veldhoven een aantal fraaie wandelingen maken. Verschillende routes geven steeds een andere kijk op de bebouwde en onbebouwde omgeving. Elke wandeling biedt veel wetenswaardigs over het gebied waar u op uw tocht komt.
Maak een keus uit de routes uit het drop-down menu.
IVN Routes app
Er is de mogelijkheid om een aantal routes te lopen met begeleiding van een app (IVN Routes, beschikbaar voor Android en IOS) voor aanwijzingen en informatie. Momenteel is de app in revisie, maar we streven ernaar om zo snel mogelijk alle wandeling in de vernieuwde app te kunnen presenteren. Gelukkig zijn een aantal routes van een kaartje en/of beschrijving voorzien. Dus u kunt meteen op pad.
Welke routes en waar?
Deze 16 wandelroutes hebben we. Het nummer komt overeen met het nummer op het kaartje, dat is te zien op de smartphone als u op Start onderaan klikt.
- Groen Eindhoven 12km
- Eindhoven Lichtstad 15km
- TU/e natuurwandeling 3km
- Aanschotse Beemden 3,5km
- Grote Beek de Tuin 3,5km
- Grote Beek de Weide 2,5km
- Park Meerland 3km
- Klotputten 3,5km
- Vlasroot en Dommel 3 of 6km
- Sprankelsche bossen 4km
- Natuurwandelpad Knegsel 3km
- Ommetje Molenvelden 3km
- Oerlesche bossen 3,5km
- Molenvelden 6km
- Toterfout Halfmijl 4,5km
- Natuurwandelpad Grootmeer 2 of 4km