Natuurexcursie Vroege Vogelbos

thema:  oude bomen en paddenstoelen

De natuur in Almere is nooit ver weg. Deze keer gaan we op pad in het Vroege Vogelbos, met als thema “Oude bomen en paddenstoelen”. We starten om 11.00 uur bij de Schaapskooi aan de Muiderweg 8 en na ongeveer twee uur komen we daar ook weer terug. Trek stevige schoenen of laarzen aan. De gidsen zijn vandaag Jan en Ad.

Het Vroege Vogelbos is het oudste bosgebied van Almere, maar is niet bij iedereen even bekend. Het was het eerste bos dat zo’n 50 jaar geleden in Almere werd aangelegd met tóen nog de naam Beginbos. De wandeling staat in het teken van oude bomen en de herfst en dus zeker ook van paddenstoelen. Een ideale gelegenheid om de echte herfst- en bosgeuren te ervaren. Zorg dat je erbij bent!

De kosten voor deze excursie zijn: volwassenen €5,- , kinderen €2,50. Voor IVN leden zijn de natuurexcursies altijd gratis.

Rodekoolzwam

Aanmelden via onderstaand aanmeldingsformulier:

Natuurexcursie in het Vroege Vogelbos
Waar
Vroege Vogelbos – Schaapskooi
Muiderweg 8
1351 GJ Almere
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Voor IVN-leden gratis, voor niet-leden Euro 5,- per persoon (Euro 2,50 voor kinderen).
  • Aanmelden verplicht: Ja

Alwin Lambregts

Excursie-coordinator Almere Natuurexcursies

Deel deze pagina