Natuurbeleving in de filmzaal: De Biesbosch, natuur in beweging
In het kader van ons 50 jarig bestaan als IVN Deventer draaien we in samenwerking met MIMIK Deventer dit jaar 4 natuurfilms.
Zondag 2 februari was de aftrap van het jubileumjaar met Natuurbeleving in de filmzaal.
19 augustus is er opnieuw een documentaire: De Biesbosch, natuur in beweging van Koen Koopmans en Kevin van den Hoek. De film gaat over de geschiedenis van dit gebied en biedt een kijkje in het leven van de dieren die er voorkomen. Als je in de Biesbosch bent, voel je meteen de rust en ga je op in de natuur.
Oud-boswachter Jacques van der Neut heeft beide makers geholpen. Dankzij zijn tientallen jaren Biesbosch-ervaring en kennis wisten zij precies wat belangrijk is om te vertellen en te laten zien.
Jacques zal bij de film aanwezig zijn en vooraf een korte toelichting geven. Achteraf is er een Q&A met hem. Interessant!
Kaarten zijn verkrijgbaar bij MIMIK
Voor info over de film kun je terecht op deze site.
