Contact en organisatie

Secretariaat IVN Deventer: Bloemstraat 13, 7419 BT Deventer
Telefoon: 06 – 1842 63 66

Bestuur algemeen: secretaris@ivndeventer.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@ivndeventer.nl
Webmaster en Facebook: webmaster@ivndeventer.nl

Bankgegevens: NL98 INGB 0003 3947 11 ten name van IVN-afdeling Deventer

Heb je vragen over onze natuuractiviteiten, het lidmaatschap, vacatures, cursussen, nieuws of algemene informatie? Neem dan contact op via secretaris@ivndeventer.nl

Wil je meer informatie over de georganiseerde excursies of een wandeling op aanvraag? Neem dan contact op met Gerjan Ananias/Lieme Glazema via excursies@ivndeventer.nl

Contactgegevens coördinatoren werkgroepen

Amfibieën Wanda de Winter amfibieen@ivndeventer.nl
Infostand Trudy Drüggen infostand@ivndeventer.nl
Jeugd Carla Slange jeugd@ivndeventer.nl
Mossen (IVN-KNNV) Claire van Norel mossen@ivndeventer.nl
Natuurbeheer Hennie Meutstege knotten@ivndeventer.nl
Paddenstoelen Mike Hirschler paddenstoelen@ivndeventer.nl
Planten (IVN-KNNV) Ben de Winder planten@ivndeventer.nl
Routes Gerrie Roetert routes@ivndeventer.nl
Vlinders Hans van den Berg vlinders@ivndeventer.nl
Zoogdieren Henk Gieteling zoogdieren@ivndeventer.nl

Soortbepaling