IS VOL – Van schemer naar donker bij volle maan voor de hele familie – Wassenaar 16/11/24

Deze wandeling is volgeboekt!

Van schemer naar donker. Gratis Wandeling bij volle maan voor de hele familie (vanaf 8 jaar) op zaterdag 16 november 2024.
We vertrekken met de zon en komen terug onder de sterren. Donker wordt het pas echt als we het bos inlopen. We hopen op helder weer zodat we kunnen genieten van de zonsondergang en – wat later – de sterren en de volle maan. Ervaar het kleuren van de avondlucht en het invallen van de duisternis, de verandering van de luchtvochtigheid en de temperatuur, het wegsterven van de duingeluiden, het naderen van de branding. Laat je verrassen door vanaf het hoge duin de zee bij nacht te zien en in het donker langs de vloedlijn te lopen.
Hopelijk zien we bosuilen vliegen tegen de donker wordende hemel. Misschien kruist een ree of vos ons pad. Onderweg is er nog een spannend verhaal.

Wanneer: Zaterdag 16 november 15.45-18.00 uur
Verzamelen: Parkeerterrein tegenover Hotel Duinoord, Wassenaarseslag 26, 2242 PJ Wassenaar
Meenemen: goede conditie (!), passende kleding, drinken en stevige schoenen. Een stevige wandeling door het rulle zand van de Ganzenhoek en Berkheide, het Laarzenpad en langs het strand. Iets te drinken.
Aanmelden is verplicht en kan via want.ivnleiden@gmail.com
Kosten: geen
Organisatie: IVN Leidse regio, Werkgroep Actieve NatuurTochten

 

Mensen zitten op een bank in de duinen bij zonsondergang, kijkend naar de zee.
Waar
Parkeerplaats tegenover hotel Duinoord, Wassenaar
Wassenaarseslag 26
2242 PJ Wassenaar
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Ja

Ontdek meer over

Deel deze pagina