Expeditie Stadsnatuur – 1 mei t/m 30 juni 2026
Leiden Biodiversity Network (LBN) roept bewoners in de gemeenten Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Katwijk op om van 1 mei tot en met 30 juni elke spin, slak, paddenstoel of paardenbloem die ze tegenkomen waar te nemen met de app Obsidentify en deze aldaar toe te voegen aan het evenement ‘30 juni’.
In 2025 hebben 1309 natuurliefhebbers samen 2265 unieke soorten in Leiden kunnen registreren. Dit jaar is het gebied uitgebreid om de lokale biodiversiteit te meten, in de gaten te houden en meer bewoners dichterbij de natuur te brengen.
Start zelf een expeditie voor jouw buurt, vereniging, school of vriendengroep. Als je hier meer informatie over wilt, kijk dan op https://biodiversityleiden.org/expeditie-stadsnatuur
Laten we in 2026 samen minimaal 2600 soorten waarnemen!
Periode: 1 mei tot 30 juni 2026
Locatie: gemeenten Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Katwijk
Begint op
60 Dagen
01 mei 2026 -
00:00