Slootjesdag in de Nieuwe Dordtse Biesbosch

SLOOTJESDAG – zaterdag 15 Juni – in de Nieuwe Dordtse Biesbosch               

Op zaterdag 15 juni nodigen we je uit om samen met de gidsen van IVN op onderzoek te gaan in de slootjes van de Nieuwe Dordtse Biesbosch.

Met een schepnet, waterbak, zoekkaart en loeppot ontdek je welke dieren en planten er in en rond de sloot wonen. Zoek de grote spinnende watertor, ontdek wie er in de zomer op het water kan schaatsen en probeer de snelste zwemmers van de sloot te vangen. Slootjes zijn heel belangrijk voor allerlei soorten dieren en planten in Nederland.

Kom samen met je ouders/grootouders  naar de IVN Slootjesdag . Neem ook je vriendjes mee! Meedoen is gratis, maar om zeker te zijn van een plekje meld je je vooraf aan via em.baars@dordrecht.nl

Contactpersoon Eva Baars — Locatie Nieuwe Dordtse Biesbosch — Datum 15-6-2023

Vertrekpunt vanaf parkeerplaats P3 aan de van Elzelingenweg.

Tijden 13:30 tot 15:00 uur (aanmelden verplicht!) 7 tot en met 12 jaar.

Er kunnen 25 kinderen deelnemen.

15 juni 2024 vind er een Publieksdag plaats voor jong in oud in de nieuwe Dordtse Biesbosch in verband met het 40 jarig bestaan van IVN Dordrecht. Kijk voor het volledige programma op Zaterdag 15 juni 2024 IVN Publieksdag Nieuwe Dordtse Biesbosch – Dordrecht

Waar
Noorderdiepzone, Nieuwe Dordtse Biesbosch
Van Elzelingenweg , P3
3329 KH Dordrecht
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Maximaal aantal deelnemers: 25
  • Aanmelden verplicht: Ja

Slootjesmiddag EM. Baars

Ontdek meer over

Deel deze pagina