Publieksexcursie Landgoed Dordwijk
‘Natuurexplosie’ bij Landgoed Dordwijk
Ga op zaterdag 9 mei 2026 mee met natuurgidsen van IVN voor een bijzondere excursie door het normaal gesproken niet toegankelijke landgoed Dordwijk. Het thema van deze excursie is ‘natuurexplosie’.
Wandel mee door de Engelse Landschapstuin met kronkelende paden, sfeervolle waterpartijen en bijzondere bomen. Ontdek hoe het landgoed volop fleurt en kleurt door alles wat er groeit en bloeit. De gidsen vertellen je erover. Je hoort ook van alles over de geschiedenis van dit eeuwenoude landgoed.
Praktische informatie:
📅 Datum & tijd: zaterdag 9 mei 2026, vertrek om 10.00 uur
📍 Locatie: Landgoed Dordwijk
🚗 Parkeren: tegenover de ingang. Rijd via de Dubbelsteynlaan of Burgemeester Jaslaan de Dordwijklaan in. Dit is een fietspad, maar toegestaan voor bestemmingsverkeer. Bijna aan het einde ga je rechts over een bruggetje; daar vind je de parkeerplaats.
🌿 Vergeet niet om je aan te melden voor deze wandeling!
Ga mee en beleef de natuur van dit prachtige landgoed (uit 1635) in de lente!
09 mei 2026 -
10:00