Nieuwjaarsbijeenkomst op zondag 11 januari
Voor leden IVN Deventer.
Om 14 uur verzamelen op het Vogeleiland, bij het bruggetje t.o. NS station. Daar starten we met een korte excursie door het Rijsterborgherpark. Om vervolgens rond 15 uur getuige te zijn van het planten van een jonge bonte esdoorn.
In overleg met de gemeente en samen met de Bomenstichting (die nu 35 jaar bestaat) schenken we Deventer, ter gelegenheid van onze beide jubilea, een nieuwe bontbladige esdoorn. Deze esdoorn Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’ vervangt de oude bontbladige esdoorn die in 1878 geplant is door Leonard Springer en vorig jaar is doodgegaan.
Zeer waarschijnlijk kunnen wij en de donateurs van de Bomenstichting de medewerkers van de gemeente helpen deze boom op zondagmiddag te ‘planten’. Vanaf 16 uur kunnen we vervolgens terecht in Parkcafé Mees voor een hapje en een drankje.
Graag vóór 4 januari opgeven of je er bij wilt zijn. Geef aan of je dat wilt vanaf 14 uur of vanaf 16 uur. Dit i.v.m. de catering en de beperkte ruimte bij Mees: secretaris@ivndeventer.nl
04 januari 2026 -
14:00