Avondnatuurvierdaagse 2026

22/23/24/25 juni – 19.00 uur – diverse locaties

IVN Maastricht organiseert – na een afwezigheid van drie jaar – weer een Avondnatuurvierdaagse. Van maandagavond 22 juni t/m donderdagavond 25 juni start om 19.00 uur een wandeling in of rond Maastricht. De wandelingen eindigen tussen 21.00 en 21.30 uur. Dit jaar is het thema ’dichter bij de natuur’. Hierbij hebben we niet alleen oog voor de bloemen, planten en vogels, maar luisteren we ook naar gedichten die in de openbare ruimte van Maastricht te vinden zijn.

Maandagavond 22 juni 

verzorgt Irma een wandeling over de Sint-Pietersberg en door het Jekerdal. Vertrek om 19.00 uur bij het Oog van Sint Pieter naast het fort, Luikerweg, Maastricht. We sluiten af bij bistro Vief.

Dinsdagavond 23 juni 

nemen Marieke en Toos ons mee naar het gebied rondom de Dousberg, het Albertkanaal en de site van de Neanderthalers. Vertrek om 19.00 uur bij de kantine van Tennisclub Hazendans, Pottenbergweg 7, Maastricht, waar we ook afsluiten.

Woensdagavond 24 juni 

gaan Igo en Sandra struinen door de Hoge en Lage Fronten. Vertrek om 19.00 uur bij het begin van het Spoorpad achter de Q-Park parkeergarage aan de Statensingel, waar we ook afsluiten.

Donderdagavond 25 juni 

sluit Carlo de Avondnatuurvierdaagse af met een stadswandeling ’in de voetsporen van Jan. P. Thijsse’. Vertrek om 19.00 uur bij het Natuurhistorisch Museum, De Bosquetplein 7, Maastricht. We sluiten af bij een gezellig terras.

Aan deze wandelingen zijn geen kosten verbonden en je hoeft je niet aan te melden. Meer informatie: Irma Kokx – tel. 043-3258339 (na 18.00 uur),  e-mail: ipa.kokx@gmail.com

Begint op 3 Dagen 22 juni 2026 - 19:00
Wanneer
maandag 22 juni 2026 19:00
tot donderdag 25 juni 2026 21:00
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Nee

Ontdek meer over

Deel deze pagina