Bestuur en coördinatoren IVN Amersfoort

Voorzitter:
Ruud van Nus
Tel. 033-4623011
E-mail: ruudvannus@live.nl

Secretaris:
Lenny van Valkenhoef
E-mail: info@ivnamersfoort.nl

Penningmeester: 
Henk Haas
E-mail: penningmeester@ivnamersfoort.nl

Ledenadministratie:
IVN Landelijk Bureau te Amsterdam
Instituut voor Natuureducatie
Plantage MIddenlaan 2c
1018 DD Amsterdam

Postadres: Postbus 2023
1000 HC Amsterdam

Telefoon: 020 - 6228115
E-mail: servicedesk@ivn.nl

Bestuurslid:
Manon Barendrecht
E-mail: megbarendrecht@gmail.com

Bestuurslid:
Peter Koblens
E-mail: peterkoblens@icloud.com

Bestuurslid:
Guus Sakkers
E-mail: gsakkers@gmail.com

Coördinatoren van werkgroepen en activiteiten:
Cursussen:
Gert Lodewijk
Tel. 033-4559779
E-mail: cursussen@ivnamersfoort.nl

Duurzaamheid:
Ruud Corduwener
E-mail: r.corduwener@gmail.com

Natuurfotografie:
Arjan Saaltink
E-mail: info@ivnnatuurfotografieamersfoort.nl
Website: www.ivnnatuurfotografieamersfoort.nl

Jeugd:
Brigiet van Boom
E-mail: ivnjeugdamersfoort@gmail.com

Handen uit de Mouwen:
Maurice Siteur
E-mail: handenuitdemouwen@ivnamersfoort.nl

Communicatie: VACANT!!      Vacature coördinator!!
E-mail:

Knotten:
Ananda Hunsche
Tel.: 033-4622002
Email: a.hunsche@outlook.com

Natuurexcursies:
Mary Schiffer
E-mail: natuurexcursies@ivnamersfoort.nl

Lezingen:
(i.s.m. KNNV, Vogelwacht Utrecht en Gemeente Amersfoort)
Anneke Abma
Tel: 033-4331197
E-mail: anneke.abma@kpnmail.nl

Ruimtelijke Ordening en Milieu:
Olav-Jan van Gerwen
Tel: 033-4652427
E-mail: oj.v.gerwen@kpnmail.nl

Natuurkijker:
Kees de Heer, Marian Marseille, Olav-Jan van Gerwen
E-mail: redactie.natuurkijker@gmail.com
Uitvoering: Editoo Arnhem

Vleermuizen:
Willem Berger en Mary Schiffer
E-mail: vleermuisleusden@gmail.com

Website:
Hans van den Brandt
E-mail: ivn.website@gmail.com