Winterwandeling door de Krang in Weert – met snert na afloop

Wandel met ons mee door dit afwisselende landschap.

Zin in een frisse neus en een gezellige ochtend buiten? Op 25 januari 2026 organiseert het IVN Weert e.o. een winterwandeling door de Krang, een bijzonder natuurgebied aan de rand van Weert. Na de wandeling kunt u genieten van een heerlijke kom snert bij Eetcafé Bî-j Sanne.

Details van de wandeling:

  • De start om 10.00 uur op de parkeerplaats op het Sint Cornelisplein in Swartbroek
  • De wandeling is ongeveer 5,2 km
  • Kosten voor de wandeling inclusief een kom snert is € 6,-
  • Dit bedrag moet gepast, contant betaald worden voor aanvang van de wandeling
  • Meld je vooraf aan via aanmelden@ivnweert.nlv.v winterwandeling. Aanmelden kan tot 23 januari 12.00 uur. Er geldt een maximum aantal deelnemers

Tijdens de wandeling lopen gidsen van IVN Weert mee. Op een aantal plekken staan zij onderweg stil om iets te vertellen over de natuur en de geschiedenis van de Krang. Er wordt minder uitleg gegeven dan bij een excursie i.v.m. de tijd van het jaar. De wandeling is vooral bedoeld om samen lekker buiten te zijn en te genieten van de prachtige omgeving.

Houd er rekening mee dat het pad nat en drassig kan zijn, dus stevige, waterdichte schoenen en warme kleding zijn geen overbodige luxe.

Drie mensen wandelen op een modderig pad langs velden onder een bewolkte hemel. 25 januari 2026 - 10:00
Wanneer
zondag 25 januari 2026 10:00
Waar
De Krang
Sint Cornelisplein 8
6005 PD Swartbroek
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: € 6 ( kosten snert)
  • Aanmelden verplicht: Ja

Toos Kunnen

gids, coördinator plantengroep, bestuurslid, beheerder website Weert

Deel deze pagina