Vroege vogels ontbijtwandeling.
Wie wil dit niet, een wandeling en dat daarna het ontbijt klaar staat!?
Nu dat kan, en wel op 3 september 2023 start 7 uur in de morgen.
IVN de Maasdorpen bestaat in 2023 40 jaar. Graag willen dit, met jou, belangstellende van IVN de Maasdorpen, vieren. Daarom nodigen wij je van harte uit voor deze ontbijt wandeling. Je bent samen met aanhang welkom om 7 uur bij ‘t Zoemhukske Kasteellaan 3 in Horst.
De wandeling zal ongeveer anderhalf uur duren. Een wandeling die langs “bekende” personen zal voeren, zoals Jacques het Baardmannetje, Wim de insectenman, Bea het Kruidenvrouwtje, Koning Fagus Sylvatica, die onder de grote Beuk zijn verhalen vertelt en René die met de kinderen een struintocht maakt.
Na deze enerverende wandeling staat er een lekker ontbijt klaar in het Zoemhukske.
Meld je aan. Voor de prijs hoef je het niet te laten. Voor 5,00 euro voor volwassenen en 2,50 euro voor een kind (t/m 12 j.) ben je van de partij.
Inschrijving en betaling tot 13 augustus 2023. Maximale aantal deelnemers is 50
dus wees er op tijd.
Inschrijven en vooraf betalen is verplicht. Dit in verband met het simpele feit dat wij anders of te veel of te weinig broodjes hebben.
Graag bij inschrijving via site het aantal volwassenen en kinderen vermelden.
De inschrijving is definitief als de betaling bij ons binnen is.
Rekeningnummer NL68RABO 0117729671 onder vermelding van Ontbijt.
Deze uitnodiging is alleen voor IVN-leden en aanhang.
Tot 3 september om 7 uur bij ‘t Zoemhukske!
Rekeningnummer NL68RABO 0117729671 onder vermelding van Ontbijt.