Bestuur en Contactadressen

Postadres IVN Maas en NiersSt Jansberg 5, 6596 MK Milsbeek

BESTUUR 

Waarnemend voorzitter: Jan Wolters.                                                                     M: 06-5784 2484. E: voorzitter@ivn-maasenniers.nl

SecretarisMarcel Aaldering.                                                                            M: 06-2901 7168. E-mail: secretaris@ivn-maasenniers.nl 

Penningmeester: Harry van de Ven                                                                  M: 06-4354 8766. E: penningmeester@ivn-maasenniers.nl 

Plv. penningmeester: Peter Thönnissen                                                              M: 06-2142 8748. E: bestuur1@ivn-maasenniers.nl

Bestuurslid: Hennie Dimmers                                                                           M: 06-4537 7702. E: bestuur3@ivn-maasenniers.nl

Bestuurslid: Jos Toonen                                                                                         M: 06-3641 0415. E:bestuur2@ivn-maasenniers.nl

Bestuurslid: Marian Vink                                                                                  M: 06-2016 3124. E: activiteiten@ivn-maasenniers.nl

 

CONTACTADRESSEN

Jeugdcoördinator: Myriam van Breevoort,.                                                           M: 06- 4138 7041. E: groentjes@ivn-maasenniers.nl

Excursies/wandelingen :  Marian Vink.                                                           M:  06-20163124  E: activiteiten@ivn-maasenniers.nl

Educatie en cursussen: Marian Vink.                                                              M:  06-20163124  E: educatie@ivn-maasenniers.nl

Insecten / Vlinders / Planten:  Peter Megens.                                                        T. 0485-51 15 39  E:  insecten@ivn-maasenniers.nl en                      planten@ivn-maasenniers.nl

Landschapsbeheer / Vogels: John Toonen.                                                     M: 06-2296 3608  E: landschapsbeheer@ivn-maasenniers.nl en vogels@ivn-maasenniers.nl

Redactie/Manie / ledenadministratie. Germa Vloet.                                T: 0485-51 25 40  E:  redactie.manie@ivn-maasenniers.nl en ledenadmini@ivn-maasenniers.nl

Bibliotheek: Miriam Pietz.                                                                                          E: bibliotheek@ivn-maasenniers.nl

Webmaster:                                                                                                                  E: website@ivn-maasenniers.nl

Vertrouwenspersonen

Arnold Jansen.                                                                                                              E: vp1@ivn-maasenniers.nl

Marian Vink.                                                                                                            E: vp2@ivn-maasenniers.nl