Contactgegevens van bestuur en werkgroepen 

Heeft u een algemene vraag stel deze dan hier: Vraag

 

Bestuur naam emailadres
Waarnemend voorzitter Jan Wolters voorzitter@ivn-maasenniers.nl
Secretaris Marcel Aaldering secretaris@ivn-maasenniers.nl
Penningmeester Harry van de Ven penningmeester@ivn-maasenniers.nl
Plv. penningmeester Peter Thönnissen bestuur1@ivn-maasenniers.nl
Bestuurslid Jos Toonen bestuur2@ivn-maasenniers.nl
Bestuurslid Hennie Dimmers bestuur3@ivn-maasenniers.nl
Bestuurslid Marian Vink activiteiten@ivn-maasenniers.nl
Werkgroepen    
Jeugdcoördinator Myriam van Breevoort groentjes@ivn-maasenniers.nl
Landschapsbeheer John Toonen landschapsbeheer@ivn-maasenniers.nl
Roofvogels / Uilen Dirk Kerkhoff ruwg@ivn-maasenniers.nl
Excursies / Wandelingen Marian Vink activiteiten@ivn-maasenniers.nl
Insecten / Vlinders Peter Megens insecten@ivn-maasenniers.nl
Planten Peter Megens planten@ivn-maasenniers.nl
Educatie / cursussen Marian Vink educatie@ivn-maasenniers.nl
Redactie Germa Vloet redactie.manie@ivn-maasenniers.nl
Ledenadministratie Germa Vloet ledenadmi@ivn-maasenniers.nl
Agenda René Elich

agenda@ivn-maasenniers.nl

Bibliotheek Miriam Pietz bibliotheek@ivn-maasenniers.nl
Webmaster Marian Vink website@ivn-maasenniers.nl
Vertrouwenspersonen    
  Arnold Jansen vp1@ivn-maasenniers.nl
  Marian Vink vp2@ivn-maasenniers.nl

Postadres: IVN Maas en Niers,  Sint Jansberg 5, 6596MK Milsbeek.

IVN Maas en Niers, Rabobank Gennep, IBAN:NL69 RABO 0140663460