Buurt vergroenen
NLDoet met een winters tintje
Bij IVN hadden we twee werkochtenden bedacht om een start te maken naar een bruisende lente. En ondanks dat het bruisende gevoel wel aanwezig was werd het aangepast werken.
Op de vrijdag ontvingen we wethouders, mensen uit het AZC en een enthousiaste buurtbewoner. Het is altijd gezellig om te starten met een kopje koffie of thee in het warme Struunhuus.
Daarna werd het werken bij de wilgenhutten. De droge zomer van 2022 heeft de sporen achtergelaten. Sommige takken doen het ontzettend goed, andere leggen het loodje. Er werd gewerkt aan de vorm die uiteindelijk voor de stevigheid moet zorgen. Zo werkt het eigenlijk altijd en overal. Eerst de basis, dan verder bouwen.
Het wordt een stevige wilgenhut! Chapeau voor de vrijwilligers. We hebben het maar niet over de rode wangen, pijnlijke handen en door en door koude voeten.
Op zaterdag was het even een heel ander beeld. Alles wit en in de nacht ook nog aardig wat nachtvorst. Het zag er prachtig uit. Ook deze ochtend kwamen de vrijwilligers uit de buurt helpen maar er was weinig te helpen want de laag sneeuw was te dik. Maar een educatieve wandeling door het park was Natuurlijk wel heel leuk dus dat werd het nieuwe programma. Je moet wat creatief zijn als het weer andere plannen maakt.
De zon maakte op deze dag alles goed. En dat is dan weer mooi meegenomen!
Volgende week is er weer een kans, vrijdagochtend om 10 uur is het Struunhuus weer open.