Avond Bloeiend Ruinen over ecologisch tuinieren

Bloeiend Ruinen organiseert op maandag 12 januari een avond over ecologisch tuinieren. Jossy van den Boogaard, ecologisch tuinontwerper van De Bloeigaard – Ecologisch Tuinontwerp zal ons laten zien hoe je je tuin met kleine ingrepen kan omtoveren tot een paradijs voor vogels, vlinders en andere dieren.

Het vergroten van de biodiversiteit in je tuin is eenvoudiger dan je denkt. Aan de hand van praktijkvoorbeelden vertelt Jossy hoe je de juiste planten kiest, hoe je met hergebruikte materialen schuilhoekjes creëert, en hoe je met een waterpartij voor nóg meer biodiversiteit kunt zorgen. Jossy heeft in deze lezing ook aandacht voor klimaatbestendig tuinieren en geeft verschillende tips voor het opvangen van regenwater in je tuin. De ingrepen zijn simpel, het effect is groots!

Deze avond van Bloeiend Ruinen is in Dorpshuis ‘t Neie Punt in Ruinen en begint om 19.30 uur. Deelname kost € 5, inclusief koffie of thee. Graag ter plekke digitaal (pas of telefoon) betalen. Aanmelden is verplicht via een mail naar bloeiend.ruinen@gmail.com.

Voor meer informatie over Jossy van den Boogaard en De Bloeigaard: https://debloeigaard.nl

Hommel op felgele bloem, macro-opname, met wazige groene achtergrond. 12 januari 2026 - 19:30
Wanneer
maandag 12 januari 2026
19:30 tot 22:00
Waar
Dorpshuis ‘t Neie Punt
Jan Wierengaweg 109
7963 MC Ruinen
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: € 5, inclusief koffie of thee
  • Aanmelden verplicht: Ja

Deel deze pagina