Bestuur en coördinatoren

Bestuur en Coördinatoren

 

Bestuur:

Voorzitter:
Vacant
voorzitter@ivn-nijkerk.nl

Secretaris;
Rien Loman
Tel.: 033-2461854
secretaris@ivn-nijkerk.nl


Penningmeester:
Vacant
penningmeester@ivn-nijkerk.nl

Ledenadministrateur:
Herman van Dasselaar
ledenadministrateur@ivn-nijkerk.nl

Bestuurslid:
Ellie Kroon
ekroon@solcon.nl

Coördinatoren van werkgroepen en activiteiten

Advertenties:
Rien Loman
Tel.: 033-2461854
advertenties@ivn-nijkerk.nl

Boomfeest:
Jan Smits
Tel.: 033- 2453313
boomfeest@ivn-nijkerk.nl

Communicatie en PR:
Ans van Duijnhoven
Tel.: 033 – 2536739
pr@ivn-nijkerk.nl

Gidsen en Excursies:
Rien Loman
Tel.: 06-21271654
gidsenwerkgroep@ivn-nijkerk.nl

Hoogstambrigade:
Pepijn Graafland
Tel.: 06-18682134
hoogstambrigade@ivn-nijkerk.nl

Landschapsbeheer:
Rien Loman
Tel.: 033-2461854  
landschapsbeheer@ivn-nijkerk.nl

Nijkerk Natuurlijk:
Egbert Woudenberg
Tel.: 033-2453182 
nn@ivn-nijkerk.nl

Planten:
Arjan Kalee
plantenwerkgroep@ivn-nijkerk.nl

Scholen:
Marijke Bakker
Tel.: 0341-361709
scholenwerkgroep@ivn-nijkerk.nl

Natuurouders:
Arjan van Slooten
Tel:  06-36384006
natuurouders@ivn-nijkerk.nl

Vogels:
Jan Wouda
Tel.: 033-8444093
vogelwerkgroep@ivn-nijkerk.nl

IVN Marktkraam
Ruud Verhoef
Tel.: 06-50743818
kraamivn@ivn-nijkerk.nl

Website:
Ruud van Veenschoten
Tel.: 06-81332628
webmaster@ivn-nijkerk.nl