Medewerkers IVN Brabant

Renske Renske Visscher, regiodirecteur zuid
r.visscher@ivn.nl
Expertises: (geestelijke) gezondheidszorg, e-health en innovatie, verandermanagement, implementatie.
Daniek

Daniek Bosch, projectleider 
d.bosch@ivn.nl & 06-8219 6066
Expertises: Natuureducatie primair onderwijs, vergroening schoolpleinen, Het Bewaarde Land, Tiny Forest, Natuur en Recreatie en biodiversiteit.


Eefke Vaes
Eefke Vaes, projectmedewerker
e.vaes@ivn.nl & 06 - 30119203
Expertises: communicatie, grafische vormgeving en Nationale Parken.
Ido

Ido de Haan, sr. projectleider
i.de.haan@ivn.nl & 06-4661 8280
Expertises: Gastheerschap van het Landschap, Beleefweekenden, groene buurtinitiatieven, groene kinderopvang, acquisitie, Meer Maashorst.

Joost

Joost Barendrecht, sr. projectleider
j.barendrecht@ivn.nl & 06- 2094 5209
Expertises: duurzaamheidsadviseur, aanpak zwerfafval langs rivieren (Schone Maas Brabant), klimaatadaptatie, biomimicry.

Jose

Jose de Jonge, projectleider en vrijwilligersconsulent
j.de.jonge@ivn.nl & 06-2786 5500 
Expertises: natuur en gezondheid o.a. Mantelzorgwandeling, Grijs, Groen & Gelukkig, Gezond Natuurwandelen, Edible Garden, trainer, bioloog, vrijwilligers.

Marieke

Marieke Wingens, projectleider Kind & Natuur
m.wingens@ivn.nl 
Expertises: ontwikkelaar strategieën en uitvoeringsplannen, verbinder van mensen en ideeën, samenwerker met vrijwilligers en andere partners en Makelaar Jong Leren Eten Noord-Brabant.

Marion

Marion de Cocq, projectleider
m.de.cocq@ivn.nl & 06-5720 4691 
Expertises: Het Bewaarde Land, educatie Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, natuurbeleving, natuur in de kinderopvang, vrijwilligerscoordinator, trainer.


Marjolein Lommen

Marjolein Lommen, jr. projectleider
m.lommen@ivn.nl & 06-58727039
ExpertisesKind & Natuur, Tiny Forest, Groene Schoolpleinen, Voedselbosjes, natuureducatie.
Danielle Vink

Danielle Vink, projectleider
d.vink@ivn.nl & 06-30470897
Expertises: communicatie, scrummaster, storytelling, vrijwillgers

Wim

Wim Ruis, sr. projectleider
w.ruis@ivn.nl & 06-4625 0735
Expertises: Storytelling, Nationaal Park De Biesbosch, Jong Leren Eten, natuur en gezondheid o.a. Grijs, Groen en Gelukkig, Mantelzorgdag, groene en gezonde buurtinitiatieven.

Britt Dragstra Britt Dragstra, jr. projectleider
b.dragstra@ivn.nl & 06-34778465
Expertises: Maas Cleanup, Nationale Parken, Schone Rivieren, Jongeren, Klimaat en Duurzaamheid
Robbert Hesen Robbert Hesen, jr. projectleider
r.hesen@ivn.nl & 06-10123664
Tiny Forest, Jong Leren Eten, Voedselbosjes, Jongeren Adviesbureau, Natuur- en milieueducatie.