Nacht van de Nacht bij IVN Barneveld
Natuurvereniging IVN Barneveld organiseert op 29 oktober 2022 de N8 N8. Dit is een landelijk evenement waarbij we willen laten zien hoe belangrijk het donker is en alles zal dan ook in het donker plaatsvinden…spannend!
Programma
Zaterdag 29 oktober van 19.30 – 22.30 uur
Er is een vuurplaats waar je zelf je broodjes kunt afbakken en de sterrenwacht zal aanwezig zijn met grote sterrenkijkers. En wat vliegt er zoal rond in de nacht aan avond/nachtvlinders? Kom kijken naar de “gevangen” vlinders. En doe mee met de spannende speurtocht in het donkere bos met leuke opdrachten, vergeet niet je zaklamp mee te nemen. We hebben koffie/ thee en limonade klaar staan.
Locatie en kosten
Schaffelaar erf en landgoed Schaffelaar aan de Stationsweg 2C in Barneveld. Parkeren van de auto graag via de Vetkamp. De toegangsprijs € 2,50 p.p. (contant betalen, u kunt niet pinnen bij ons!) Dit is incl. koffie/thee, limonade, speurtocht en een broodje om te bakken voor de kinderen.
Vooraf opgeven is niet nodig.
