Algemene Ledenvergadering IVN Alphen aan den Rijn 6 mei 2026
Algemene Ledenvergadering IVN Alphen aan den Rijn 6 mei 2026
Beste IVN’ers,
Op 6 mei 2026 is de Algemene Ledenvergadering van IVN Alphen aan den Rijn, waarvoor je van harte bent uitgenodigd. De ALV wordt gehouden in het Bezoekerscentrum de Veenweiden, Burgemeester Bruins Slotsingel 15 te Alphen aan den Rijn.
Vanaf 19.30 uur staat de koffie en thee klaar. De vergadering begint om 20.00 uur.
Herbenoeming voorzitter Gert de Geest. Voorstel tot herbenoeming.
Benoemen van Renske de Beer-Sijben tot Algemeen Bestuurslid.
Er is een vacature voor secretaris
8. Rondvraag
*) zie toelichting verderop in deze mail
Na de pauze zal rond 21.15 uur een lezing gegeven worden
‘Sepia’s in de Grevelingen’
door Sebastiaan van der Ploeg en Rienko
Na afloop kan nog gezellig worden nagepraat onder het genot van een hapje en een drankje.
Namens het bestuur, met vriendelijke groeten,
Foppe Jan Japenga, Waarnemend Secretaris IVN Alphen aan den Rijn
Rooster van aftreden
Herbenoeming voorzitter
Conform Artikel 9 lid 8 uit de Statuten IVN
“In een uitzonderlijk geval is een bestuurslid voor een tweede maal, wederom voor een termijn van vier jaar herbenoembaar; een dergelijk besluit tot herbenoeming van een bestuurslid kan door de algemene ledenvergadering slechts worden genomen met een meerderheid van tenminste twee derden van de geldig uitgebrachte stemmen.”
Er is een vacature voor secretaris.
Tenminste vijf leden tezamen kunnen een kandidaat voor Secretaris voordragen. De voordracht dient schriftelijk, voorzien van tenminste vijf handtekeningen van IVN-leden bij het bestuur te worden ingediend uiterlijk vijf dagen vóór aanvang van de vergadering schriftelijk of langs elektronische weg (secretarisivnalphenaandenrijn@ivn.nl). Tezamen met een verklaring van de kandidaat dat hij de benoeming zal aanvaarden.