Medewerkers

Deze medewerkers laten jong en oud in Zuid-Holland beleven hoe leuk, gezond én belangrijk natuur is.

anna Laming Anna Laming
a.laming@ivn.nl
Expertises: Natuur & Recreatie (Het Groene Strand, IVN Trektochten, Gastheer van het Landschap)
Anouk Otto Anouk Otto
a.otto@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (educatie) en Natuur in de Buurt (Tiny Forest), Gastlessen en workshops geven, ontwikkelen educatiemateriaal
Arthur Hilgersom Arthur Hilgersom
a.hilgersom@ivn.nl
Expertises: Natuur & Recreatie (Gastheercursussen), Kind & Natuur en Natuur en Gezondheid (Natuurontdekker)
Bram Wickel Bram Wickel
b.wickel@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (educatie) en Natuur in de Buurt (Tiny Forest), Gastlessen en workshops geven, ontwikkelen educatiemateriaal
Debby Boers Debby Boers
d.boers@ivn.nl
Expertises: Kind & natuur, Haringvliet, NL Delta
Ian Mostert Ian Mostert
i.mostert@ivn.nl
Expertise: Kind & Natuur
Imke Dijkstra Imke Dijkstra
i.dijkstra@ivn.nl
Expertise: Officemanager
Latifa Vonk
l.vonk@ivn.nl
Expertise: Communicatie
Leonie Hoeboer Leonie Hoeboer
l.hoeboer@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur, IVN Natuurschool
Marije van der Kruk Marije van der Kruk
m.van.der.kruk@ivn.nl
Expertise: Groene vrijwilligers
Ruben Mulder Ruben Mulder
r.mulder@ivn.nl
Expertises: Natuur & Gezondheid, trainingen geven en ontwikkelen, Nature @ Work, Huisje Boompje Beestje, vrijwilligers, Tiny Forest
Sjoerd Luiten Sjoerd Luiten
s.luiten@ivn.nl
Expertises: Natuur in de Buurt (o.a. Nederland Zoemt), provinciaal programmaleider Zuid-Holland
Teuni Verploegh Teuni Verploegh
t.verploegh@ivn.nl
Expertise: Communicatie (ook werkzaam op landelijk bureau)
Tonja van Gorp Tonja van Gorp
t.van.gorp@ivn.nl
Expertises: Samenwerken met vrijwilligers, Natuur in de buurt, Natuur in de maatschappelijke opvang, (Bewoners)participatie