IVN Ontmoetingsdag 2025
Deze zomer organiseren we op zaterdag 4 oktober de jaarlijkse IVN Ontmoetingsdag voor alle leden, vrijwilligers en medewerkers van IVN in Zuid-Holland. In de Voedseltuin Rotterdam komen we samen om de natuur te beleven én elkaar te ontmoeten. Je leert IVN’ers van andere afdelingen beter kennen, we gaan samen op pad én ontdekken meer over de natuur.
Dit jaar vindt de ontmoeting plaats in de Voedseltuin Rotterdam. Niet alleen is daar een mooie oase in het midden van de stad ontstaan, ook in de stad zelf is er van alles te ontdekken over de natuur. Wat vind je tussen de straatstenen en hoe is de voedseltuin ontstaan? Je ontdekt het tijdens de ontmoetingsdag die we afsluiten met de borrel. Ben jij er ook bij? Meld je hieronder aan!
Programma
13.00 uur: Inloop
13.30 uur: Welkom
14.00 uur: Workshopronde 1
15.00 uur: Pauze
15.15 uur: Workshopronde 2
16.15 uur: Afsluiting
16.30 uur: Borrel
17.30 uur: Einde
Wanneer?
Zaterdag 4 oktober 2025 van 13.00 tot 17.30 uur. Let op: de eerdere datum van 30 augustus is komen te vervallen.
Bereikbaarheid
De ontmoetingsdag vindt plaats in de Voedseltuin Rotterdam, Gedempte Keilehaven, ingang na Keilestraat 5 (pand: Keilewerf 2) linksaf. De locatie is bereikbaar per auto, het openbaar vervoer óf zelfs de watertaxi. Rondom de voedseltuin vind je gelegenheid tot gratis parkeren. Op de website van Gemeente Rotterdam vind je meer informatie hierover. Je kunt ook met de metro naar het Marconiplein, vanaf daar is het nog 12 minuten lopen. Met de fiets is het 10 minuten vanaf het treinstation in Schiedam en 15 minuten vanaf Rotterdam Centraal.
Aanmelden
Heb je een vraag? Neem dan contact op met Ellis Smal via e.smal@ivn.nl.