Medewerkers IVN Overijssel

Ontmoet team Overijssel. Wie zijn wij? 


Joline de WeerdtJoline de Weerdt

Regiodirecteur Oost
j.de.weerdt@ivn.nl | 06 10 41 16 52

Organisatieontwikkeling, verandermanagement en kwartiermaker.
Projecten: Schone Rivieren en biodiversiteit

 

Lilian DiebenLilian Dieben

Projectleider Natuur & Recreatie + Natuur in de Buurt
l.dieben@ivn.nl | 06 57 44 67 50

Projecten: Nationaal Park Sallandse Heuvelrug & Twents Reggedal, Groene Lopers, Natuur & Welzijn, Overijssel Tuiniert en Gastheer van het Landschap.


Maaike Jansen-Peenstra

Maaike Jansen-Peenstra

Officemanager en projectmedewerker
m.jansen@ivn.nl | 06 17 10 92 29

Algemene vragen, financiën, facilitaire zaken, communicatie, betrokken bij Schone Rivieren Overijssel, Natuur & Zorg en Groene Schoolpleinen Overijssel.
 

Maartje LangeslagMaartje Langeslag

Projectleider Kind & Natuur + Natuur in de Buurt
m.langeslag@ivn.nl | 06 33 58 67 58

Projecten: Groene schoolpleinen, Tiny Forests, Natuurkampen bij Het Woldhuis, Voedselbosjes, Steenbreek en natuur- en milieueducatie (NME).

 

Mirjam Modderman

Mirjam Modderman

Junior projectleider Natuur & Gezondheid, Natuur & Recreatie en Natuur in de Buurt
m.modderman@ivn.nl | 06 12 14 24 84

Projecten: Natuur & Welzijn, Natuur & Zorg en in Nationaal Park Sallandse Heuvelrug & Twents Reggedal voor de JeugdNatuurClub, Junior Rangers en het scholenprogramma.
 

Nannyke van AsNannyke van As

Projectmedewerker Natuur & Recreatie + Natuur in de Buurt
n.van.as@ivn.nl | 06 82 09 01 14

Projecten: Tiny Forest, Nationaal Park Sallandse Heuvelrug & Twents Reggedal, Nationaal Park Weerribben-Wieden en Kinderadviesbureau.

 

Peter MolPeter Mol

Projectleider Provinciaal Programma en Vrijwilligersconsulent
p.mol@ivn.nl | 06 52 45 09 82

Accounthouder provincie, kwartiermaker en diverse projecten: Natuur & Zorg, Natuur & Welzijn, Schone Rivieren Overijssel.  

 

Sylvia NeutelSylvia Neutel

Junior projectleider Kind & Natuur + Natuur in de Buurt
s.neutel@ivn.nl | 06 45 51 28 47 

Projecten: Tiny Forest, Groene Schoolpleinen Overijssel, Kinderadviesbureaus, Plant & Klaar Boxen, Eco Schools en Schone Rivieren Overijssel.


Tari Simonis


Tari Simonis

Projectmedewerker communicatie
t.simonis@ivn.nl | 06 83 87 82 56 

Social media, nieuwsbrieven, persberichten en vormgeving.


 

Weet je niet wie je moet hebben?

Stuur een e-mail naar overijssel@ivn.nl. Dan zorgen we dat je bericht de juiste collega bereikt.