Schone Stappen Wandeling
Tijdens de Klimaatweek van 2 t/m 8 november houdt IVN Veenendaal-Rhenen weer een Schone Stappen Wandeling. Zwerfafval is slecht voor het milieu. Veel dieren zien het afval aan als voedsel en dit heeft allerlei nare gevolgen. Veel van dat afval, zoals sigarettenpeuken of plastic flesjes, zal nooit vergaan. Plastic afval wordt langzaam afgebroken in microplastics, maar het zal nooit vergaan.
Doe daarom op zaterdag 7 november ook mee met de Schone Stappen Wandeling. Deze IVN schoonmaakacties worden vier keer per jaar op zaterdagochtend gehouden, telkens in een andere wijk van Veenendaal. De opruimactie is in samenwerking met TeamClean.
Van IVN krijg je een hesje, afvalzak en grijper en zo gaan we aan de slag om zoveel mogelijk afval op te ruimen.
Deze keer wordt er geruimd in het PWA-park. We starten om half 10 bij De Groenhof. Na afloop rond 11 uur sluiten we af met koffie/thee/limomade en koek.

Doe je ook mee? Je kunt je opgeven via duurzaamheid@ivnveenendaal-rhenen.nl.
Adres: De Groenhof, Prins Willem-Alexanderpark 317, Veenendaal
07 november 2026 -
09:30