Werkgroepen

Foto: Hennie Kleine Koerkamp

Werkgroep coördinatoren

Redactie Kleefkruid:
  Marie-José van Beurden
  Kleefkruid@outlook.com,
  0572-353751

Educatie:
  Reni Sterkman
  famsterkman@ziggo.nl

  Ine Kappert
  inekappert@daxis.nl

  Pagina: Werkgroep Educatie

Gierzwaluwen:
  Hugo Sterkman
  famsterkman@ziggo.nl

  Pagina: Werkgroep Gierzwaluwen

Groene Agenda:
  Jan Hendriks
  hendriks1949@kpnmail.nl
  0572-354381

  Pagina: Werkgroep Groene Agenda

Hoogstamfruit:
  Marit Maas
  marit.maas@maasenergysystems.nl

  Pagina: Werkgroep Hoogstamfruit

Kerkuilen:
  Jan Legebeke
  legebekenieuwburg@gmail.com

  Pagina: Werkgroep Kerkuilen

Landschapsonderhoud:
  Vacant
  Jos Tutert, jamtutert@gmail.com
  0572-357907

Nestkasten:
  Mathieu Kunnen

  Pagina: Werkgroep Nestkasten

Roofvogels:
  Martijn Wijnberg
  martijn_wijnberg@hotmail.com
  06-29113940

  Pagina: Werkgroep Roofvogels

Steenuilen:
  Gerard Alferink
  alferink1948@gmail.com
  0572-381767

  Pagina: Werkgroep Steenuilen

Vogeltrektelpost:
  Vacant

  Pagina: Werkgroep Vogeltrekpost

Vogelzang:
  Ellen Slurink-Kleinlangevelsloo
  ellen@kwestievaninhoud.nl

  Pagina: Werkgroep Vogelzang

Watervogels:
  Hein Kogelman
  heinkogelman@hotmail.com
  0572-354750

  Pagina: Werkgroep Watervogels

Weidevogels:
  Vacant

  Pagina: Werkgroep Weidevogels

Wilde planten en kruiden:
  Jan Hendriks
  hendriks1949@kpnmail.nl

  Pagina: Werkgroep Wilde planten en kruiden

Wilgen knotten:
  Jan Kerkdijk
  j_kerkdijk@hotmail.com
  06-22132991

  Jos Tutert
  jamtutert@gmail.com
  0572-357907

  Pagina: Werkgroep Wilgen knotten

Voor vragen over Paddenstoelen:
  André Houter
  a.houter@kpnmail.nl