Bijspijkeren: milieu effecten Veluwezoom

Klimaatverandering, stikstof en biodiversiteit

Wil je weten hoe het zit met de effecten van de klimaatverandering en stikstofdepositie op biodiversiteit van onze Veluwezoom? Noteer dan alvast 28 en 30 september in je agenda!

Op donderdagavond 28 en zaterdagochtend 30 september organiseert de werkgroep Bijspijkeren  in samenwerking met werkgroep Duurzame Veluwezoom en gemeente Rheden, een bijspijkeravond, gevolgd door een excursie op de zaterdagochtend. Tijdens de avond en excursie ben je bezig met het herkennen van de invloeden van klimaatverandering, stikstof depositie op biodiversiteit in de Veluwezoom, en de wijze waarop gemeente Rheden hier mee omgaat.

De informatieavond en excursie worden verzorgd door Karin Wopereis en Tineke Velthorst (ecologen gemeente Rheden) en Sjaak de Ligt en Jaap Vette (werkgroep Duurzame Veluwezoom).

Hoewel de activiteiten samenhangen, is het mogelijk om slechts een van de twee deel te nemen. Daarvoor is het nodig om de 2 formulieren in te vullen  als je beide wil volgen.

Al weten hoe het met de biodiversiteit staat in de deelgebieden van Gemeente Rheden? Klik dan hier

 

Bij over-inschrijving hebben actieve gidsen voorrang

Inschrijven bijspijkeravond 28 september milieu effecten Veluwezoom

 

Inschrijven bijspijker excursie 30 september milieu effecten Veluwezoom

Vanaf 28 september 2023 - 19:30
Wanneer
donderdag 28 september 2023
19:30 tot 22:00 Alle data tonen
Waar
Gebouw De Klaproos
Korenbloemstraat 21
6991 VN Rheden
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: gratis
  • Maximaal aantal deelnemers: 30
  • Aanmelden verplicht: Ja

Ontdek meer over

Deel deze pagina