Wandelroute ‘Herfst om de Hoek’
IVN natuurroute app
De IVN route app is een app waarmee je wandelingen en fietstochten kan maken, terwijl je telefoon de weg wijst. De app is gratis te downloaden. Onderweg meldt de app zich om informatie te geven over de omgeving waar je bent. Momenteel zijn in heel Nederland 300 routes beschikbaar en iedere dag komen er nieuwe bij.
Zoek in de appstore of google play store naar ‘ivn natuurroutes’ en download de app.
Herfst om de Hoek wandeling
Nu de herfst officieel is begonnen heeft IVN Hengelo een leuke wandeling voor het hele gezin gemaakt om de herfst te ontdekken dichtbij huis genaamd ‘Herfst om de hoek’. Immers: je hoeft niet ver te reizen om natuur tegen te komen, bij jou om de hoek kun je de natuur ook ervaren!
Tijdens de wandelroute Herfst om de Hoek maak je een wandeling door het Weusthagpark. Onderweg leer je meer over de dieren en plekken die je tegenkomt. Kun jij bijvoorbeeld die eekhoorn zien klauteren in de bomen van het Van Alphenbos of zie jij de buizerd zitten in de Kruidenweide?
De wandelroute Herfst om de Hoek is nu te vinden in de IVN Natuurroute app en blijft het gehele jaar beschikbaar! Die vind je via deze knop
of check de route op je telefoon of PC via: