Medewerkers IVN Flevoland

Ontmoet team Flevoland. Wie zijn wij? 


Joline de Weerdt
Joline de Weerdt

Regiodirecteur Oost
j.de.weerdt@ivn.nl | 06 10 41 16 52

Organisatieontwikkeling, verandermanagement en kwartiermaker.
Projecten: Schone Rivieren en biodiversiteit
 

Ilse SuijkerbuijkIlse Suijkerbuijk

Projectleider vrijwilliger, Natuur & Gezondheid + Natuur in de Buurt
 i.suijkerbuijk@ivn.nl | 06 46 25 18 52

Projecten: vrijwilliger-inclusief werken, contactpersoon WEL Flevoland, groene en gezonde buurtinitiatieven, voedselbossen, Tiny Forest, Groene leerling en NDE Noordoostpolder, Urk en Lelystad. 

Sylvia Neutel

Sylvia Neutel

Junior projectleider Kind & Natuur + Natuur in de Buurt
s.neutel@ivn.nl | 06 45 51 28 47 

Projecten: Tiny Forest, Eettuintjes in Almere, MBO Talentontwikkeling, Groene Leerling, Floriade, Nationale Buitenlesdag, groene schoolpleinen en kinderdirecteuren. 

Inge Beukema

Inge Beukema

Junior projectleider Kind & Natuur,  Natuur & Recreatie + Vrijwilligers
i.beukema@ivn.nl | 06 83 87 80 53
 

Projecten: Natuur- en Duurzaamheidseducatie, Groene schoolpleinen, Van Zaadje tot Soep, Schone Randmeren, Eettuintjes, Gastheer van het Landschap en IVN  Trektochten.

Lourens

Lourens Formsma

Projectleider
l.formsma@ivn.nl | 06 51 89 53 74

Projecleider provinciaal programma Flevoland en projectleider natuur in de buurt Flevoland en Overijssel.

 

 

edEsther Dol

Officemanager/ projectmedewerker
e.dol@ivn.nl | 06 51 53 40 13

Natuur- en duurzaamheidseducatie PO (NDE gids), projectmedewerker 'van zaadje tot soep', kinderdirecteuren, groene schoolpleinen, Duurzaam Door, Floriade, Schone rivieren en algemene vragen kantoor Lelystad.

 

Weet je niet wie je moet hebben?

Stuur een e-mail naar flevoland@ivn.nl. Dan zorgen we dat je bericht de juiste collega bereikt.