Medewerkers IVN Flevoland

Ontmoet team Flevoland. Wie zijn wij? 



Joline de Weerdt
Joline de Weerdt

Regiodirecteur Oost
j.de.weerdt@ivn.nl | 06 10 41 16 52

Organisatieontwikkeling, verandermanagement en kwartiermaker.
Projecten: Schone Rivieren en biodiversiteit

 

Ilse SuijkerbuijkIlse Suijkerbuijk

Projectleider vrijwilliger, Natuur & Gezondheid + Natuur in de Buurt
 i.suijkerbuijk@ivn.nl | 06 46 25 18 52

Projecten: vrijwilliger-inclusief werken, contactpersoon WEL Flevoland, groene en gezonde buurtinitiatieven, voedselbossen, Tiny Forest, Groene leerling en NDE Noordoostpolder, Urk en Lelystad. 
 

                                                                    Mariza Bosch

Mariza BoschProjectleider Kind & Natuur, Natuur en Recreatie + provinciaal accounthouder 
m.bosch@ivn.nl | 06 51 53 40 13 

Projecten: MBO Talentontwikkeling, NDE, boerderijeducatie, revolutie groene en gezonde pleinen, circulaire school, Gastheer van het Landschap, Floriade, biodiversiteit & bossenstrategie. 
 

Sylvia Neutel

Sylvia Neutel

Junior projectleider Kind & Natuur + Natuur in de Buurt
s.neutel@ivn.nl | 06 45 51 28 47 

Projecten: Tiny Forest, Eettuintjes in Almere, MBO Talentontwikkeling, Groene Leerling, Floriade, Nationale Buitenlesdag, groene schoolpleinen en kinderdirecteuren. 
 

Inge Beukema

Inge Beukema

Junior projectleider Kind & Natuur, Natuur in de buurt, Natuur & Recreatie + Vrijwilligers i.beukema@ivn.nl | 06 83 87 80 53 

Projecten: natuur- en duurzaamheidseducatie, revolutie groene en gezonde pleinen, van Zaadje tot Soep, Tiny Forest, Gastheer van het Landschap en IVN Trektochten.

Maaike Jansen-Peenstra


Maaike Jansen-Peenstra

Officemanager en projectmedewerker
m.jansen@ivn.nl | 06 17 10 92 29

Algemene vragen, financiën, facilitaire zaken, communicatie, betrokken bij Groene leerling en natuur- en duurzaamheidseducatie.


Tari Simonis


Tari Simonis

Projectmedewerker communicatie
t.simonis@ivn.nl | 06 83 87 82 56 

Social media, nieuwsbrieven, persberichten en vormgeving.