Sporen van dieren in Noordlaarderbos
Begeleiding door Edda Kammenga en Hiltje Kamminga
Dieren laten overal sporen na. Denk aan afdrukken van poten. Maar ook uitwerpselen. En haren uit de vacht. En nesten. Maar die moet je dan wel kunnen ‘lezen’. Die sporen ontstaan ‘zomaar’. Maar er zijn ook sporen die ontstaan door specifiek gedrag van dieren. Welke zijn dat? En waarom laten dieren die achter?
Edda Kammenga en Hiltje Kamminga zijn leden van de werkgroep Natuur en meer! van IVN afdeling Groningen-Haren. We gaan samen met hun op zoek naar sporen. Zij zullen uitleg geven bij wat we vinden.
Graag opgave bij Peter Kwast (p.l.kwast@hotmail.nl of 06 150 170 95 Geef even op: auto beschikbaar of meerijden.)
Voor carpool: vertrek per auto een half uur voor aanvang vanaf Brink in Vries naar Pollseweg, Noordlaren, ten westen van Duinweg.