Wandeling Dinkeldal & de Zandbergen

Prikkel je zintuigen tijdens deze voorjaarswandeling door het Dinkeldal en de Zandbergen

Stap in de prachtige natuur van het Dinkeldal en laat je zintuigen prikkelen tijdens deze voorjaarswandeling. Zie hoe het landschap ontwaakt, ruik de frisse geur van bloeiende planten en hoor het kabbelende water van de Dinkel.
We volgen een afwisselende route langs het zwembad en de bleek, de waterzuivering en de Oelemars, en komen steeds opnieuw in contact met de Dinkel – de levensader van dit gebied. 

Deze wandeling wordt begeleid door IVN-natuurgidsen van IVN Oldenzaal-Losser e.o. en is onderdeel van de Twentse Waterweken.
Een unieke kans om de vele facetten van dit waterrijke landschap te ontdekken! Het is raadzaam stevig schoeisel aan te trekken en rekening te houden met het weer. De route is niet of minder geschikt voor rolstoelgebruikers of minder validen.

Praktische informatie

  • Wanneer: zaterdag 2 mei 2026
  • Tijd: 10:00 – ca.12:00 uur 
  • Vertrek: parkeerplaats zwembad Brilmansdennen, Bookholtlaan 11, Losser
  • Afstand: ongeveer 5,5 km
  • Deelnamekosten: € 5,- per persoon, leden van IVN gratis

Graag opgeven via onderstaand formulier:

Helaas is aanmelden voor deze activiteit niet meer mogelijk. Misschien is een van onze andere activiteiten iets voor jou?

Een groep mensen staat op zandgrond bij een bosrijke omgeving onder een blauwe hemel met wolken.
Waar
Parkeerplaats Zwembad Brilmansdennen
Bookholtlaan 11
7581BB Losser
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: € 5,- per persoon | leden van IVN gratis
  • Aanmelden verplicht: Ja

Deel deze pagina