Vogelwandeling Collse Zeggen
Maandag 11 mei wandelen vogelgidsen van IVN Nuenen met iedereen die belangstelling heeft door de Collse Zeggen. Om 19.00 uur vertrekken we met de fiets bij de kiosk in het Park. De start van de wandeling is bij de Collse Watermolen.
Het gebied heeft een afwisselend karakter met bos, water en weiden. Interessante vogels die je hier kunt treffen zijn onder andere de kleine karekiet, tuinfluiter, grote gele kwikstaart en buizerd. Ook de blauwborst en nachtegaal worden af en toe in het gebied gehoord en gezien.
De Collse Zeggen kunnen in het voorjaar erg nat zijn. Zorg dat je waterdichte schoenen of laarzen draagt. Controleer bij thuiskomst altijd goed of je geen tekenbeet hebt opgelopen.
Wil je meewandelen met de vogelwerkgroep? Dat kan! Je bent van harte welkom. Als je een verrekijker hebt, is het fijn als je die meeneemt. Aan de wandeling zijn geen kosten verbonden en vooraf aanmelden is niet nodig.
Foto: kleine karekiet, Joop Bruurs
11 mei 2026 -
19:00