IVN goes to the Movies

In de filmreeks IVN goes to the Movies vertoont IVN Helmond in samenwerking met de Cacaofabriek op dinsdag 18 februari 2025 de nieuwe film “Natuurlijk Brabant’ van de brabantse natuurfilmer Cor Speek.

Brabant bezit prachtige natuur, die bestaat uit rivieren, beekdalen, vennen, bossen, populierlandschappen, heide, moerassen en veengronden.

Brabants Landschap, Staatsbosbeheer en Natuurmonumenten zetten zich in voor behoud, herstel en ontwikkeling van de biodiversiteit. Ze werken samen met duizenden vrijwilligers, particulieren en boeren.

Cor Speek maakte vele uren opnames in meer dan 17 gebieden, verspreid over Brabant, waar je nog in rust kunt genieten van al het moois dat natuur, landschap en erfgoed ons te bieden heeft. Hieruit destilleerde hij 55 minuten en componeerde die tot zijn natuurfilm Natuurlijk Brabant.

 Cor Speek, Wisent

Over de filmer
Een bevlogen omgeving in het stadsdeel Tongelre in Eindhoven maakte met hun boeiende verhalen van Cor Speek een natuurkind, dat later natuurfilmer pur sang werd. Met veel geduld legt Cor de beelden die hij bewondert vast met zijn filmcamera, al heel wat jaren. Hij trekt met zijn films gewoonlijk veel bezoekers, vooral onderwerpen als kraanvogels, De Groote Peel, de Strabrechtse Heide en de natuur in en om Geldrop kregen veel belangstelling.

 

Na afloop van de voorstelling is er de mogelijkheid om de filmer vragen te stellen!

 

Kaartjes zijn 10 euro per stuk en te reserveren via de website van de Cacaofabriek. De filmreeks is open voor iedereen, ook niet-leden! Reserveer tijdig: er is beperkt plaats!!

Cor Speek, Groene Woud
Waar
Cacaofabriek Helmond
Cacaokade 1
5705LA Helmond
Bezoek website Bekijk op Google Maps
  • Kosten: 10 euro
  • Aanmelden verplicht: Nee

Annemargriet Stout

Coordinator Lezingen Helmond Lezingen

Ontdek meer over

Deel deze pagina