Lepelaar-excursie op de Vinkeveense Plassen

Niet alle vogels laten zich makkelijk bekijken vanaf het pad of fietspad. Sommige hebben zich teruggetrokken op eilandjes midden in de natuur en die zie je pas écht goed vanaf het water.
Ga daarom mee met IVN De Ronde Venen & Uithoorn op een bijzondere vogelexcursie per boot, in samenwerking met Airdiving. We varen over de Vinkeveense Plassen en speuren naar de indrukwekkende lepelaars die zich hier op verschillende plekken hebben gevestigd. Natuurlijk houden we ook andere vogels scherp in de gaten!
We verzamelen om 10:00 uur in Vinkeveen op eiland 4 aan de Baambrugse Zuwe. Na opgave krijg je de gedetailleerde gegevens toegestuurd.
Wat kun je verwachten?
- Een unieke vaartocht door een prachtig natuurgebied
- Kans om lepelaars van dichtbij te bewonderen
- Een ontspannen en leerzame excursie met liefhebbers
Kosten: € 20,- per persoon (inclusief boot)
Ga mee, geniet van het water, de rust en de vogels en met een beetje geluk zien we de lepelaars van heel dichtbij!
Aanmelden kan via dit formulier
Aanmelding voor IVN vogelexcursie van 2 mei 2026
02 mei 2026 -
10:00