Medewerkers IVN Zeeland

 

Anke Calon

Anke Calon
a.calon@ivn.nl
Expertises: Natuur & Recreatie (Gastheer van het Landschap) & Natuurlijk spelen

Anne Boogaard

Anne Boogaard
a.boogaard@ivn.nl
Expertises: Natuur & Gezondheid, provinciaal programmaleider Zeeland

Anouk Otto Anouk Otto
a.otto@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (educatie) en Natuur in de Buurt (Tiny Forest), Gastlessen en workshops geven (o.a. training buitenles), ontwikkelen educatiemateriaal. 
Brenda de Schipper Brenda de Schipper
b.de.schipper@ivn.nl
Expertises: Officemanager, ondersteuning Nationale Parken landelijk, vrijwilligersconsulent, ondersteuning afdelingen Zeeland, Grevelingenweek, trainingen natuur & gezondheid, trainingen Huisje boompje beestje. 
Daphne Teeling Daphne Teeling
d.i.teeling@ivn.nl
Expertises: Regiodirecteur Zuid-Holland en Zeeland,
Esmeralda Eggen Esmeralda Eggen
e.eggen@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (Tiny Forest, Groene Revolutie, Voedselbosjes) en communicatie
Fransje Meijer

Fransje Meijer
f.j.meijer@ivn.nl
Expertises: Communicatie & Educatie Nationaal Park Oosterschelde

Lieke Kragt Lieke Kragt
l.kragt@ivn.nl
Expertises: communicatie Natuur & Recreatie en Natuur in de Buurt, content maken
Noëlle Verhage Noëlle Verhage
n.verhage@ivn.nl
Expertises: Natuur en Recreatie (o.a. Gastheer van het Landschap, Educatie Nationale Parken), Kind en Natuur (o.a. Groene Revolutie)
Rick van Cleef Rick van Cleef
r.van.cleef@ivn.nl
Expertises: Natuur in de buurt (o.a. Tiny Forest en Groen Dichterbij), Kind & Natuur, Jongeren (JAB & Groen Traineeship) en fysieke vergroening
Ruben Mulder Ruben Mulder
r.mulder@ivn.nl
Expertises: Natuur & Gezondheid, Trainingen geven en ontwikkelen, Grijs, Groen & Gelukkig, Nature @ Work, Huisje, Boompje, Beestje, vrijwilligers, Natuurkoffer, Tiny Forest
Teuni Verploegh Teuni Verploegh
t.verploegh@ivn.nl
Expertises: Communicatie (ook werkzaam op landelijk bureau), vrijwilligers en leden
Tonja van Gorp Tonja van Gorp
t.van.gorp@ivn.nl
Expertises: Samenwerken met vrijwilligers,  Natuur in de buurt, Natuur in de maatschappelijke opvang, (Bewoners)participatie
Vincent van der Veen Vincent van der Veen
v.van.der.veen@ivn.nl
Expertises: Product markt manager Kind & Natuur (landelijk), Makelaar Jong Leren Eten
Wietske Teunissen Wietske Teunissen
w.teunissen@ivn.nl
Expertises: Communicatie IVN Zuid-Holland & Zeeland, projectcommunicatie
Wilco Jacobusse Wilco Jacobusse
w.jacobusse@ivn.nl
Expertises: Communicatie & Educatie Nationaal Park Oosterschelde