Medewerkers IVN Zeeland

 

Anke Calon

Anke Calon
a.calon@ivn.nl
Expertises: Natuur & Recreatie (Gastheer van het Landschap) & Natuurlijk spelen

Anne Boogaard

Anne Boogaard
a.boogaard@ivn.nl
Expertises: Natuur & Gezondheid, provinciaal programmaleider Zeeland

Anouk Otto Anouk Otto
a.otto@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (educatie) en Natuur in de Buurt (Tiny Forest), Gastlessen en workshops, ontwikkelen educatiemateriaal. 
Bram Wickel

Bram Wickel
b.wickel@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (educatie) en Natuur in de Buurt (Tiny Forest), Gastlessen en workshops, ontwikkelen educatiemateriaal. 

Brenda de Schipper Brenda de Schipper
b.de.schipper@ivn.nl
Expertises: Officemanager, ondersteuning Nationale Parken, vrijwilligersconsulent, Grevelingenweek, trainingen geven
Debby Boers

Debby Boers
d.boers@ivn.nl
Expertises: Kind & natuur, Schone Schelde, NL Delta

Esmeralda Eggen Esmeralda Eggen
e.eggen@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (Voedselbosjes, Kinderopvang, Tiny Forest, Groene Revolutie). Gastlessen en workshops geven.
Fransje Meijer

Fransje Meijer
f.j.meijer@ivn.nl
Expertises: Communicatie & Educatie Nationaal Park Oosterschelde

Noëlle Verhage Noëlle Verhage 
n.verhage@ivn.nl
Expertises: Natuur en Recreatie, Kind en Natuur
Ruben Mulder Ruben Mulder
r.mulder@ivn.nl
Expertises: Natuur & Gezondheid, Grijs, Groen & Gelukkig, Nature @ Work, Huisje Boompje Beestje, Natuurkoffer, Tiny Forest
Teuni Verploegh Teuni Verploegh
t.verploegh@ivn.nl
Expertises: Communicatie (ook werkzaam op landelijk bureau), ondersteuning Nationaal Park Oosterschelde
Tonja van Gorp Tonja van Gorp
t.van.gorp@ivn.nl
Expertises: Samenwerken met vrijwilligers, Natuur in de buurt, Natuur in de maatschappelijke opvang, (Bewoners)participatie
Wilco Jacobusse Wilco Jacobusse
w.jacobusse@ivn.nl
Expertises: Communicatie & Educatie Nationaal Park Oosterschelde