Medewerkers IVN Zeeland

 

Anke Calon

Anke Calon
a.calon@ivn.nl
Expertises: Natuur & Recreatie (Gastheer van het Landschap) & Natuurlijk spelen

Anne Boogaard

Anne Boogaard
a.boogaard@ivn.nl
Expertises: Natuur & Gezondheid, provinciaal programmaleider Zeeland

Anouk Otto Anouk Otto
a.otto@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (educatie) en Natuur in de Buurt (Tiny Forest), Gastlessen en workshops, ontwikkelen educatiemateriaal. 
Brenda de Schipper Brenda de Schipper
b.de.schipper@ivn.nl
Expertises: Officemanager, ondersteuning Nationale Parken, vrijwilligersconsulent, Grevelingenweek, trainingen geven
Daphne Teeling Daphne Teeling
d.i.teeling@ivn.nl
Expertises: Regiodirecteur Zuid-Holland en Zeeland, landelijk portfoliohouder Natuur & Recreatie 
Debby Boers

Debby Boers
d.boers@ivn.nl
Expertises: Kind & natuur, Schone Schelde, NL Delta

Esmeralda Eggen Esmeralda Eggen
e.eggen@ivn.nl
Expertises: Kind & Natuur (Tiny Forest, Groene Revolutie, Voedselbosjes)
Fransje Meijer

Fransje Meijer
f.j.meijer@ivn.nl
Expertises: Communicatie & Educatie Nationaal Park Oosterschelde

Lieke Kragt Lieke Kragt
l.kragt@ivn.nl
Expertises: communicatie Natuur & Recreatie en Natuur in de Buurt, content maken
Noëlle Verhage Noëlle Verhage - sabbatical tot voorjaar 2022
n.verhage@ivn.nl
Expertises: Natuur en Recreatie, Kind en Natuur
Rick van Cleef Rick van Cleef
r.van.cleef@ivn.nl
Expertises: Natuur in de buurt (o.a. Tiny Forest en Groen Dichterbij), Kind & Natuur, Jongeren en fysieke vergroening
Ruben Mulder Ruben Mulder
r.mulder@ivn.nl
Expertises: Natuur & Gezondheid, Grijs, Groen & Gelukkig, Nature @ Work, Huisje Boompje Beestje, Natuurkoffer, Tiny Forest
Teuni Verploegh Teuni Verploegh
t.verploegh@ivn.nl
Expertises: Communicatie (ook werkzaam op landelijk bureau), ondersteuning Nationaal Park Oosterschelde
Tonja van Gorp Tonja van Gorp
t.van.gorp@ivn.nl
Expertises: Samenwerken met vrijwilligers, Natuur in de buurt, Natuur in de maatschappelijke opvang, (Bewoners)participatie
Vincent van der Veen Vincent van der Veen
v.van.der.veen@ivn.nl
Expertises: Product markt manager Kind & Natuur (landelijk), Makelaar Jong Leren Eten
Wietske Teunissen Wietske Teunissen
w.teunissen@ivn.nl
Expertises: Communicatie IVN Zuid-Holland & Zeeland, projectcommunicatie
Wilco Jacobusse Wilco Jacobusse
w.jacobusse@ivn.nl
Expertises: Communicatie & Educatie Nationaal Park Oosterschelde