Medewerkers IVN Gelderland

Ontmoet team Gelderland. Wie zijn wij? 
 


Joline de Weerdt
Joline de Weerdt

Regiodirecteur Oost
j.de.weerdt@ivn.nl | 06 10 41 16 52

Organisatieontwikkeling, verandermanagement en kwartiermaker. Projecten: Schone Rivieren en biodiversiteit


Vanessa Hendriks

Vanessa Hendriks

Projectmedewerker en officemanager
v.hendriks@ivn.nl | 026 35 12 927 

Organiseren, evenementen en communicatie voor projecten: Gastheer van het Landschap, Schone Rivieren Inspireert, Vrijwilligers (organizing), workshop Levende Tuinen en algemeen officemanagement. 

Ilse SuijkerbuijkIlse Suijkerbuijk

Projectleider vrijwilliger, Natuur & Gezondheid, Natuur in de Buurt
 i.suijkerbuijk@ivn.nl | 06 46 25 18 52

Vrijwilliger-inclusief werken, groene en gezonde buurtinitiatieven, voedselbossen, Tiny Forest, Groene leerling.
 

Linda IJmker

Linda IJmker

Projectleider
l.ijmker@ivn.nl | 06 30 27 02 81
Met sabbatical t/m 30 april 2023 

Expertise: natuureducatie, natuurlijk tuinieren, projectmanagement, SCRUM, Visual Changemaking, fondsenwerving, organizing, gedragsverandering, training geven.  

Marieke Ankoné

Marieke Ankoné 

Projectleider Natuur & Gezondheid, Natuur in de Buurt, Coordinator educatie bij Het Nationale Park De Hoge Veluwe
m.ankone@ivn.nl | 026 35 12 927

Natuur & Gezondheid. Adviseren van (gemeenten over) groene buurtinitiatieven. Communicatie, trainingen & workshops. Coördinator educatie bij Het Nationale Park De Hoge Veluwe.

EstherEsther Tiemessen

Projectleider Kind & Natuur, Jongeren, Natuur in de Buurt, 
e.tiemessen@ivn.nl | 06 30 11 08 84

Kind & Natuur, Groene Schoolpleinen, Nationale Buitenlesdag, IVN Jongeren Adviesbureau, Groen Traineeship, Tiny Forests, Schone Rivieren. 

 

Dani Korai


Dani Korai

Projectleider Natuur in de Buurt, Natuur & Gezondheid
d.korai@ivn.nl | 06 46 37 07 54

 

 

 

 


Mirjam KoedootMirjam Koedoot

Projectleider Natuur & Recreatie, Natuur in de Buurt
m.koedoot@ivn.nl | 06 30 62 79 06

Natuur & Recreatie, Natuur in de Stad, IVN Gastheer van het Landschap, Gemeente Adopteren Soorten. 

 

 

Bas van LithBas van Lith

Projectleider Jongeren, Schone Rivieren, Natuur & Recreatie
b.van.lith@ivn.nl | 06 33 13 74 79  

Jongeren Adviesbureau, Nature Bits, Schone Rivieren, Gastheer van het Landschap, Storytelling

 

Eveline Vink


Eveline Vink

Projectleider Jongeren, Schone Rivieren
e.vink@ivn.nl |06 285 36 976 

Jongeren Adviesbureau, Nature Bits, Netwerk versterken, Schone Rivieren.

 

Onnika van Oosterbosch

Onnika van Oosterbosch

Projectleider Natuur & Recreatie, Jongeren 
o.van.oosterbosch@ivn.nl06 20 58 58 06

Gastheer van het Landschap, Jongeren Adviesbureau, Nature Bits, Groen Traineeship, Fête de la Nature, Schone Rivieren

 

NnanikiNnaniki Kruizinga

Projectleider Jongeren, Kind & Natuur, Natuur in de Buurt
n.kruizinga@ivn.nl | 06 10 53 91 49

Jongeren Adviesbureau, Green Educators, Nature Bits, Groen Traineeship, Tiny Forest, Voedselbosjes, Groene schoolpleinen, buitenles en Moestuincoaches. Expertise trainingen, didactiek en pedagogiek.

charlotte vaissier


Charlotte Vaissier

Projectleider Communicatie, Communicatie coördinator Schone Rivieren
c.vaissier@ivn.nl

 


 

Weet je niet wie je moet hebben?

Stuur een e-mail naar gelderland@ivn.nl dan zorgen we dat je bericht de juiste collega bereikt.