Kennismaken met de Amfibieën

De amfibieën werkgroep gaat in het voorjaar regelmatig op pad om poelen te monitoren. Welke soorten komen er voor? Hoeveel? Hoe is de waterkwaliteit? Kan de biotoop nog verder verbeterd worden? Wil je eens zien hoe dat in zijn werk gaat en kennismaken met deze groep enthousisaste vrijwilligers, dan heb je op zondag-ochtend op 15 juni de kans.

Tussen 9:30 en 10:30 ben je welkom bij het Vogelsven in Nijnsel. Het is misschien even zoeken, maar je kunt het Vogelsven vinden bij de kruising Heieind en Vogelsven aan de rand van de Vresselse bossen, vlakbij de Vresselse hut. Het Vogelsven is een prachtig gelegen ven waar een grote diversiteit aan amfibieën te vinden is.

Lijkt het je leuk om te komen kijken? Stuur dan even je naam door via onderstaande formuliertje, dan weten we ongeveer hoeveel mensen we kunnen verwachten.

Hier kun je meer informatie vinden over de Amfibieën werkgroep >>

Bruine kikker op houtoppervlak, close-up, met focus op oog en huidtextuur.
Waar
Vogelsven
Vogelsven / Heieind
Nijnsel
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Ja

Deel deze pagina