Lezing over Waterschap Limburg, Wateroverlast / Droogte en Corio Glana

Josette Van Wersch, lid van het dagelijks bestuur van Waterschap Limburg, neemt ons mee in de wereld van het waterschap en de uitdagingen rondom water in Limburg.

Waterschap Limburg zorgt voor veilige dijken, droge voeten, schoon water en voldoende water. Maar door klimaatverandering krijgen we steeds vaker te maken met extremere situaties, zoals wateroverlast én droogte.

Tijdens de lezing vertelt Josette over de rol van het waterschap en de uitdagingen waar Limburg voor staat. Ook staat het bijzondere project Corio Glana centraal: een mooi voorbeeld van hoe we samen werken aan waterveiligheid, natuur en een aantrekkelijke leefomgeving. Samen zorgen we ervoor dat Limburg weerbaar is tegen wateroverlast én droogte.

24 november 2026 - 19:30
Wanneer
dinsdag 24 november 2026 19:30
Waar
’t Trefpunt, Gemeenschapshuis Munstergeleen
Pancratiusstraat 23
6151 CD Munstergeleen
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Nee

Josette Van Wersch

Waterschap Limburg

Deel deze pagina