Bioblitz op Landgoed De Reehorst

Kom jij mee tellen tijdens deze Bioblitz? Het doel is om in deze korte tijd zo veel mogelijk soorten wilde planten en dieren te inventariseren en deze in te voeren op waarneming.nl. Het is een leuk gebied: een oud landgoed waar ook nieuwe natuur is aangelegd. Ben jij ook zo benieuwd wat hier allemaal groeit en bloeit? We kunnen de resultaten vergelijken met de bioblitz die op 31 augustus 2024 heeft plaats gevonden.

Deze Bioblitz is daarnaast een mooie gelegenheid om samen te ontdekken hoe we bij een inventarisatie als deze de samenwerking met de verschillende werkgroepen van IVN en KNNV het beste kunnen aanpakken. Natuurlijk zijn ook andere natuurliefhebbers van harte welkom!

Meer tellen? Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug organiseert van 9 mei tot 7 juni 2026 een soortenchallenge: www.np-utrechtseheuvelrug.nl/soortenreis-heuvelrugwijs/
Je kunt zelf tellen, maar je ook aanmelden voor een van de georganiseerde excursies, zoals deze met enkele IVN gidsen: www.np-utrechtseheuvelrug.nl/soortenreis-heuvelrugwijs/

Logo met de tekst "BioBlitz". Een vlinder, blad, slak, en vogel zijn geïntegreerd in de letters. 30 mei 2026 - 11:00
Wanneer
zaterdag 30 mei 2026
11:00 tot 15:00
Waar
Triodosbank station Driebergen Zeist
Hoofdstraat 10
3972 LA Driebergen-Rijssenburg
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Nee

Renate Teekens

Heuvelrug en kromme rijn

Deel deze pagina