Voorjaar- en bloesemwandeling Abbay Val-Dieu

Deze prachtige wandeling van ca. 7 km duurt ongeveer 2 uur en voert door weilanden en over veldwegen. Nu het voorjaar is zullen de fruitbomen waarschijnlijk volop in bloei staan. Samen met mooie vergezichten en een prachtige natuur belooft het een mooie wandeling te worden.

Een aantal paden zijn niet meer dan belopen routes in weilanden, sommige kunnen wat drassig zijn, vooral na regen. Er zijn enkele wat steilere hellingen. Daarom is deze wandeling niet met een wandelwagen te doen en is hij niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn.

Zorg voor goed stevig schoeisel en bij slecht weer voor regenkleding.

Vertrek Nuth: 13.30 uur Deweverplein. We gaan met eigen vervoer, carpoolen is aanbevolen.

Start wandeling 14.30 uur parkeerplaats Molen van Val-Dieu, (Val Dieu 298, 4880 Aubel, België) t.o. de abdij van Val-Dieu. Afstand Nuth – Val-Dieu is ongeveer 42 km.

Boom met roze en witte bloesem tegen een blauwe lucht in een groene tuin. 03 mei 2026 - 13:30
Wanneer
zondag 03 mei 2026
13:30 tot 17:30
Waar
Deweverplein Nuth
Deweverplein
Nuth
Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Ja

Deel deze pagina