Werkgroepen

IVN Zwolle bestaat onder meer uit verschillende werkgroepen. Deze werkgroepen zorgen voor de voorbereiding en de uitvoering van de meeste activiteiten.

De coördinatoren/contactpersonen van de werkgroepen zijn:

Excursies: Ine Reinders,
e-mailadres: IVNexcursies@ivnzwolle.nl

Insectenwerkgroep IVN /KNNV: Alfred van de Burgh
e-mailadres: insecten@ivnzwolle.nl

Paddenstoelenwerkgroep: Tineke Burghard
e-mailadres: tineke_burghard@hotmail.com

Paddenstoelencursus: Sandra Narain
e-mailadres: paddenstoelencursus@ivnzwolle.nl

Vogelzangcursus: Ine Reinders,
e-mailadres: vogelzang@ivnzwolle.nl

Wilde Plantencursus: Marlène Vaessen
e-mailadres: wildeplanten@ivnzwolle.nl

Vlindercursus: Dirkje Stoltenborgh
e-mailadres: vlindercursus@ivnzwolle.nl

Natuurgidsencursus: Alfred v/d Burgh
e-mailadres: natuurgidsencursus@ivnzwolle.nl

Groendoeners: Harry Wendt
e-mailadres: groendoeners@ivnzwolle.nl

Gezinsactiviteiten: Annet van der Wal
e-mailadres: a-vander-wal@versatel.nl

Oerschool: Gerda Revenberg
e-mailadres: oerschool@ivnzwolle.nl

Stands en Verkoop: Fenna Westers
e-mailadres: stand-depot@ivnzwolle.nl

Veldlessen: Heike Tack
e-mailadres: veldlessen@ivnzwolle.nl

Bomencursus: vacant
e-mailadres:

Groen voor Ouderen: Lisette Groefsema
e-mailadres: gvo@ivnzwolle.nl

Scharrelkidscursus: Henriëtte Maan
e-mailadres: scharrelkids@ivnzwolle.nl

Operatie Steenbreek: Harry Wendt
e-mailadres: steenbreek@ivnzwolle.nl