Natuurexcursie: Waterrijk Oost
Wandeling in Park Lingezegen
Waterrijk Oost is onderdeel van Park Lingezegen, tussen Arnhem en Nijmegen. Dit landschapspark werd in 2019 geopend en het is een heerlijk gebied voor vogels en vogelaars.
In het gebied komen veel dieren voor, zoals de zwarte stern, de lepelaar, de ijsvogel, de bruine kiekendief, reigers, zangvogels en nog vele andere soorten.
Geadviseerd wordt om waterdicht schoeisel aan te trekken en om een verrekijker mee te nemen.
Waar starten we en hoe laat?
De excursie is op 14 juni 2026. We starten om 10.00 uur vanaf de parkeerplaats aan de Kampsestraat Elst. Dit is aan de noordkant van het gebied.
Omdat er weinig parkeerplaatsen zijn wordt verzocht om zoveel mogelijk met de fiets te komen. Er is een fietsenstalling.
De natuurexcursie duurt ongeveer 2 uur.
Kosten
Voor deze excursie vragen we een bijdrage van €3 per persoon (leden van IVN en KNNV, en kinderen t/m 12 jaar gratis). Na aanmelding ontvang je een betaalverzoek.
IVN excursie Waterrijk Oost
14 juni 2026 -
10:00