Open Zondagen augustus: natuurlijk avontuur in de heemtuin
Het is altijd een avontuur om de natuur in te gaan. Voor wie oog heeft voor de wereld om ons heen vinden vaak onverwachte ontmoetingen plaats. Opeens oog in oog staan met een ree of met een vos, een jong van een bosuil dat uit een boom ploft, een zeldzame orchidee, een libelle die moeizaam uit zijn larvenlijf kruipt en zijn vleugels ontvouwt.
Maar ook planten en dieren beleven avonturen. Vogels vliegen in de herfst naar het zuiden, vlinders en vissen maken grote trektochten op weg naar een plaats om zich voort te planten. En ook planten maken soms grote reizen: als zaad, met vleugels of parachuutjes op de wind, of in de maag van een vogel, meegesleept door dieren, o.a. muizen en vogels naar elders, of drijvend op het water.
- De Heemtuin is geopend op zondagmiddag 13.00-16.00 uur, maar ook op de werkdagen: dinsdagmorgen 9.00-12.00 en woensdagavond 19.00-21.00.
Vanaf
02 augustus 2026 -
13:00