Maas Cleanup zaterdag 21 maart 2026
De Maas heeft weer veel afval achtergelaten in de Maasbedding. We gaan dus weer aan de slag om zoveel mogelijk op te ruimen, en sluiten daarom graag aan bij de landelijke MaasCleanUp actie.
Maas Cleanup zet zaterdag 21 maart door heel Limburg opruimacties langs de oever van de Maas op touw. Vrijwilligers gaan gewapend met handschoenen, grijpers en vuilniszakken op pad om de Maasoever van afval te ontdoen. En dus ook tussen Elsloo en Geulle.
Aanvang 10.00 uur, zorg tijdig aanwezig te zijn voor de uitgifte materialen en instructies. Plaats: bij het oude veer, zie kaartje hieronder. Einde ca 13:00 uur.
Voor handschoenen en zakken wordt gezorgd. Ook is en een beperkt aantal grijpers, dus als het kan, neem een eigen grijper mee. Het terrein is hobbelig en op sommige plaatsen misschien nog nat, daarom moet je wel fit zijn, lange broek en stevige schoenen of laarzen.
De gemeente Stein ondersteunt via drank en vlaai na afloop van de opruimactie.
Omdat nu nog niet alle details bekend zijn, ontvang je nadere inlichtingen na aanmelding.
Geef je op via de website van Maascleanup (link om aan te melden IVN Elsloo-Geulle). Lukt dit niet, dan kun je ook aanmelden via ivn.elsloo.deelnemen@gmail.com
Je kunt deze mail ook doorsturen naar kennissen en vrienden, alle hulp is welkom.
Geef je op via de website van Maascleanup (link om aan te melden IVN Elsloo-Geulle).
Lukt dit niet, dan kun je ook aanmelden via ivn.elsloo.deelnemen@gmail.com
21 maart 2026 -
10:00