

Oefenen met nieuwe werkvormenboekje IVN
Dit jaar is het Inspiratieboek “IVN Werkvormen in de praktijk” uitgebracht. Hierin zijn verschillende werkvormen gebundeld van verschillende gidsen. Hoog tijd om hier eens flink in te duiken! Met een groep van 20 enthousiaste IVN-ers hebben we op 18 november ons bezig gehouden met doe-opdrachten, natuurbeleving en eigen werkvormen.
Leuk om met verschillende generaties gidsen het gesprek aan te gaan. “Welke werkvormen gebruik jij het meeste?” “Oh, ik leg dat verhaal van de mol heel anders uit!” Naast dat er nieuwe werkvormen werden ontdekt, ontstonden er nieuwe lijntjes tussen verschillende gidsen, jaren én afdelingen. Het was een leuke, leerzame dag bij IVN West-Friesland.
- Wil je ook graag met andere IVN-vrijwilligers uit Noord-Holland oefenen met het nieuwe werkvormenboekje? Stuur dan een mailtje naar Masja.
- Op Ons IVN kun je het IVN Werkvormen in de praktijk digitaal inzien en in ‘De IVN Werkvormen uitwisselhoek‘-groep voorbeelden van andere afdelingen inzien.