Paddenstoelenwandeling Ridderoordse Bos

Paddenstoelen zijn er het hele jaar door, maar de piek ligt toch duidelijk in de herfst. Wanneer en in welke aantallen ze precies boven de grond komen, hangt af van temperatuur en vochtigheid. We hebben een droge zomer achter de rug, maar hopelijk zorgt september voor voldoende nattigheid.

Wil je je laten verrassen door de veelvormigheid en veelkleurigheid van paddenstoelen? Ga dan zondag 5 oktober met onze gidsen mee op pad om te kijken wat we aantreffen.

Tijdens de gratis wandeling van ongeveer 2 uur leer je over het ontstaan en de functie van paddenstoelen en hoe je de verschillende soorten kunt herkennen. Zowel volwassenen als kinderen zijn welkom, maar honden kunnen niet mee. Meld je vóór vrijdag 3 oktober 18 uur aan via de knop hieronder.

Aanmelden

Drie kleine paddenstoelen groeien op een stuk hout met een wazige achtergrond.
Waar
Parkeerplaats Ridderoordse Bos
Provinciale Weg 25 (via zijweg: Gezichtslaan)
3723 GJ Bilthoven
Bezoek website Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Maximaal aantal deelnemers: 30
  • Aanmelden verplicht: Ja

Deel deze pagina