Medewerkers IVN Limburg

Sylvia Spierts-Brouwer

Sylvia Spierts-Brouwer, projectleider en vrijwilligersconsulent Limburg
s.spierts-brouwer@ivn.nl & 06 - 1552 9163
Expertises: vrijwilligersconsulent,
Schone Maas Limburg/ Schone Rivieren,
LIVES (Litter Free Rivers and Streams), kind en
natuur, Benelux werkgroep NMEDO.

Renske Visscher

Renske Visscher, regiodirecteur zuid
r.visscher@ivn.nl
Expertises: (geestelijke)gezondheidszorg, e-health, innovatie, verandermanagement,
implementatie.

Marieke Wingens

Marieke Wingens, communicatieadviseur zuid
m.wingens@ivn.nl & 06 - 5513 4395
Expertises: offline en online communicatie,
strategische communicatie, projectplanning,
verhelderen en verbinden, nationale parken, vrijwilligerscommunicatie, kind en natuur,
Groene Corridor.

Thea Jetten

Thea Jetten, projectleider
t.jetten@ivn.nl & 06 - 2859 1707
Expertises: voorlichting, educatie en recreatie
Nationaal Park De Maasduinen, Tiny
Forest,
Natuur en gezondheid en groene buurtinitiatieven.

Cindy Nordhausen

Cindy Nordhausen, projectleider
c.nordhausen@ivn.nl & 06 - 5185 3607
Expertises: SCRUM, leisure & recreatie, mobiliteit,
visual change making, procesmanagement, Groene Helden, Gastheer van het Landschap, Tiny Forest,
Junior Adviesbureau, Nationale
Parken.

Marion Lubbers

Marion Lubbers, officemanager
m.lubbers@ivn.nl & 0475 - 386 460
Expertises: Microsoft Office programma’s,
nieuwsbrieven,
websites, evenementondersteuning.

Noi Boesten

Noï Boesten, projectmedewerker
n.boesten@ivn.nl & 06 - 2758 3908
Expertises: Schone Maas, Tiny Forest, educatie
primair onderwijs in de Limburgse nationale
parken, duizendpoot.

Michelle Hendriks

Michelle Hendriks, jr projectleider
m.hendriks@ivn.nl & 06 - 3047 0897
Expertises: Kind, Jongeren & Natuur, Het Bewaarde
Land, Tiny
Forest Educatie.