IVN Limburg beroepsorganisatie

Algemene contactgegevens

Adres: Kapellerpoort 1, 6041 HZ Roermond
Telefoon: 0475 – 38 64 60
E-mail: limburg@ivn.nl

Team

Renske Visscher

Regiodirecteur IVN Zuid
E-health, GGZ, innovatie, verandermanagement, implementatie

M: r.visscher@ivn.nl

Daniek Bosch

Projectleider
Natuurrijke school en kinderopvang, Het Bewaarde Land, Tiny Forest en biodiversiteit

M: d.bosch@ivn.nl
T: 06-82196066

Daniëlle Vink

Projectleider
Communicatie, storytelling, vinden en binden van vrijwilligers

M: d.vink@ivn.nl
T: 06-30470897

Eefke Vaes

Junior projectleider
Online communicatie, visuele communicatie

M: e.vaes@ivn.nl
T: 06-30119203

Joost Barendrecht

Senior projectleider
Duurzaamheidsadviseur, aanpak zwerfafval langs rivieren, klimaatadaptatie, biomimicry, coördinator NP De Meinweg

M: j.barendrecht@ivn.nl
T: 06-20945209

Lisanne Vrouenraets

Controller

M: l.vrouenraets@ivn.nl
T: 06-30538370

Marieke Wingens

Senior projectleider
Kind & Natuur (strategie en plannen), verbinder van mensen en ideeën, makelaar Jong Leren Eten Noord-Brabant

M: m.wingens@ivn.nl

Marije Geenevasen

Projectleider
Voorlichting, educatie en recreatie Nationaal Park De Groote Peel, Natuur & Recreatie

M: m.geenevasen@ivn.nl
T: 06-49769738

Marjolein Lommen

Projectleider
Eetbaar groen (voor kinderen), jongeren, Makelaar Jong Leren Eten Noord-Brabant

M: m.lommen@ivn.nl
T: 06-58727039

Mees van den Munckhof

Projectmedewerker
Groen Traineeship, community building jongvolwassenen

M: m.van.den.munckhof@ivn.nl
T: 
06-19995640

Mirjam van Huizen

Projectleider
Natuur en gezondheid, Voedselbossen, gedragsverandering, Gezonde buurt, storytelling

M: m.van.huizen@ivn.nl
T: 06-45512847

Noï Boesten

Projectleider
Maas Cleanup, Schone Maas, landelijk productmanager Tuiny Forest en Tuiny Poel, groene buurten, Tiny Forest, verduurzamen bedrijfsleven

M: n.boesten@ivn.nl
T: 06-27583908

Robbert Hesen

Junior projectleider
Tiny Forest, Voedselbosjes, VO en MBO, Het Bewaarde Land

M: r.hesen@ivn.nl
T: 06-10123664

Simon Eurlings

Projectleider
Tiny Forest, Voedselbosjes, Natuur in de buurt

M: s.eurlings@ivn.nl

Sylvia Spierts-Brouwer

Senior projectleider & vrijwilligersconsulent Limburg
Advies voor groene vrijwilligersorganisaties, kadertraining, Schone Maas/ Schone Rivieren, voorzitter PC Boomfeestdag en Benelux werkgroep NMEDO

M: s.spierts-brouwer@ivn.nl
T: 06-15529163