Contact IVN Jongeren Adviesbureau

Benieuwd naar wat het IVN Jongeren Adviesbureau voor je kan betekenen? Neem dan gerust vrijblijvend contact op met de contactpersoon in desbetreffende provincie. We maken graag een afspraak om een eventuele samenwerking te bespreken.

Provincie Drenthe

Monique Pas
m.c.pas@ivn.nl | 06 - 4632 2370

Provincie Flevoland

Anna Bilker
a.bilker@ivn.nl | 06 - 4619 4737

Provincie Friesland

Anja Dijkstra
a.dijkstra@ivn.nl | 06 - 1551 9669

Provincie Gelderland

Stefanie Janssen
s.janssen@ivn.nl | 06 - 1467 6380

Provincie Groningen

Kees Siderius
k.siderius@ivn.nl | 06 - 4637 0756

Provincie Limburg

Ine van Huet
i.van.huet@ivn.nl | 0475 - 386 462

Provincie Noord-Brabant

Joost Barendrecht
j.barendrecht@ivn.nl | 06 - 2094 5209

Provincie Noord-Holland

Corine Emmelkamp
c.emmelkamp@ivn.nl | 06 - 46742300

Provincie Overijssel

Thea Peters
t.c.peters@ivn.nl | 06 - 12472155

Provincie Utrecht

Petra Schut
p.schut@ivn.nl | 088 - 0064492

Provincie Zeeland

Vincent van der Veen
v.van.der.veen@ivn.nl | 06 - 11451453

Provincie Zuid-Holland

Vincent van der Veen
v.van.der.veen@ivn.nl | 06 - 11451453 

Headerfoto: Waterschap Rivierenland