Fête de la Nature – gezelligheidsbijeenkomst voor alle leden en donateurs van IVN Oirschot

Fête de la Nature 2025 – Gezellige natuurmiddag voor leden en donateurs van IVN Oirschot

Ook dit jaar organiseert IVN Oirschot weer een feestelijke editie van Fête de la Nature – een gezellige bijeenkomst voor al onze leden en donateurs (met partner), waarbij natuur en ontmoeting centraal staan. Reserveer dus alvast zondag 7 september 2025 in je agenda!

Net als vorig jaar vindt de bijeenkomst plaats op de sfeervolle locatie van de educatieve viskwekerij ‘De Stroom’, aan de Broekstraat 25A in Spoordonk. Een prachtige plek om samen te komen, bij te praten en kennis te maken met andere leden.

Wat kun je verwachten?
Je bent vanaf 14.00 uur van harte welkom. We sluiten de dag om 17.00 uur af met een borrel en een gezamenlijke maaltijd.
De middag zal verder gevuld worden met leuke, laagdrempelige activiteiten met een natuurlijk tintje – en natuurlijk is er volop ruimte om elkaar te ontmoeten en bij te praten.

Eén ding is zeker: het wordt weer een gezellige, inspirerende middag in de natuur – dus zorg dat je erbij bent en meld je hieronder aan!

Er zijn geen kosten verbonden aan deze middag. We organiseren dit graag als blijk van waardering en om het onderlinge contact te versterken.

 

Het programma:

14:00 – 14:45  Ontvangst
14:45 – 15:00  Welkom
15:00 – 15:45  Activiteiten (1)
15:45 – 16:00  Pauze en wisselen
16:00 – 16:45  Activiteiten (2)
16:45 – 17:00  Uitslag fotowedstrijd
17:00 – 18:30  Buffet

 

Aanmelding ledenmiddag Fête de la Nature

"*" geeft vereiste velden aan

Naam*

Groepsbijeenkomst in tuin, mensen zitten aan tafels, er is eten en drinken.
Waar
Viskwekerij de Stroom
Broekstraat 25 A
5688 JX Spoordonk (Oirschot)
06 53701862 Bezoek website Bekijk op Google Maps
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Ja

Ontdek meer over

Deel deze pagina